Ślub

Wasz wymarzony ślub...


Wasze wesele. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dzień, do którego przywiązujemy szczególną uwagę. Doskonałe przyjęcie to marzenie każdej Pary, a nasz obiekt już od ponad 10 lat wywołuje radość i szczęście na twarzach nowożeńców. Tak ważny dzień zawsze wymaga wyjątkowej oprawy, a Dom Weselny Anna w Warlubiu gwarantuje, że uroczystość przebiegnie według marzeń Pary Młodej.

Nasz obiekt znajduje się w sąsiedztwie Borów Tucholskich, w malowniczej miejscowości Warlubie, z doskonałym dojazdem i piękną okolicą. Dom Weselny Anna to eleganckie i przestronne dwie sale ślubne, które pozwalają na organizację wesela zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdej Pary Młodej.

Dzięki swojej lokalizacji, jesteśmy idealnym miejscem na wymarzone przyjęcie, w pełni gwarantujące spokój oraz prywatność naszych gości. Oferujemy jednocześnie profesjonalną pomoc na każdym etapie organizacji wesela, a nasza pasja oraz zaangażowanie uczyni uroczystość ślubną jeszcze piękniejszą.

Nasz obiekt posiada dwie nowoczesne i klimatyzowane sale:


  • DUŻA SALA (do 250 gości)
  • MAŁA SALA (do 120 gości)

ZOBACZ ZDJĘCIA

Obie sale są do pełnej aranżacji przez Pary Młode co umożliwia przygotowanie wystroju według wszelkich oczekiwań i marzeń wobec tego wyjątkowego dnia!

Dostępne atrakcje...


Jeżeli pragniecie, aby goście zapamiętali Wasze wesele na długi czas, zachecamy do skorzystania nie tylko z naszego obiektu, ale również z dostępnych atrakcji, które uczynią z niego wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.

Ceremonia w naszym Patio

Od zawsze marzyliście o ślubie w plenerze i chętnie zaaranżujecie nasze patio, mówiąc sobie tak z dala od miejskiego zgiełku? Ta najpiękniejsza i chyba najbardziej romantyczna chwila pozwoli wyjść ze sztywnych ram i zimnych murów Urzędu Stanu Cywilnego. Przeniesienie ceremonii do naszego zielonego patio pozwoli Wam przeżyć ten najbardziej wyjątkowy dzień w życiu w magiczny sposób wśród dźwięku wodospadu i sąsiedztwie zieleni.

Gołębie z Warlubia

Białe gołębie symbolizują czystą miłość, a ich wypuszczenie ma przynieść szczęście oraz dostatek, dlatego coraz więcej par decyduje się na nie tuż przed wejściem do naszego obiektu. To cudowne podkreślenie wzniosłości wydarzenia, które pięknie też prezentuje się na zdjęciach, ale co ważne, robi prawdziwy efekt „wow” na gościach. To cudowne podkreślenie wzniosłości wydarzenia, które pięknie też prezentuje się na zdjęciach, ale co ważne, robi prawdziwy efekt „wow” na gościach.

Czekoladowa fontanna

Fontanna czekoladowa to ciekawy dodatek przyjęć weselnych oraz imprez, zarówno tych przeznaczonych dla szerszej grupy odbiorów, jak i tych w bardziej rodzinnej atmosferze, wśród bliskich. Wbrew pozorom, te smakowite fontanny przyciągają swym słodkim zapachem nie tylko dzieci, także i dorośli chętnie korzystają ze wszystkich ich dobrodziejstw – nie sposób jest bowiem oprzeć się pokusie i nie zanurzyć w ciepłej, spływającej po kaskadzie czekoladzie rozmaitych łakoci, owoców czy innych specjałów.

Stół Wiejski

Stół wiejski stał się już tradycyjną atrakcją polskich wesel, która cieszy się popularnością wśród smakoszy tradycyjnego, swojskiego polskiego jadła. Wśród zagranicznych gości wzbudza duże zainteresowanie i niejednokrotnie zachwyt wiejskimi smakami... Koszt stołu wiejskiego uzależniony jest od wyboru i ilości produktów oraz potraw, które się na nim znajdą... Dla wielu zagranicznych gości przyjęcie weselne jest jedyną okazją do zetknięcia się ze specjałami kuchni polskiej. Poza funkcją bufetu pełni także funkcję dekoracyjną.

Animator dziecięcy

Wesele zawsze wiąże się z wielkimi emocjami dla dzieci. One również chcą towarzyszyć państwu młodym w tym pięknym dniu, złożyć życzenia i wręczyć bukiecik kwiatków. Jednak co zrobić, gdy po pierwszych chwilach entuzjazmu dzieci na przyjęciu ogarnia nuda? Wystarczy zaprosić na uroczystość do Domu WEselnego Anna animatora dziecięcego. Wasi goście będą mogli oddać się weselnej zabawie bez troski o swoje dzieci, które w tym czasie będą cieszyły się atrakcjami zapewnionymi przez animatora. Będzie to miła niespodzianka dla wszystkich gości!

Drink Bar

Prawdziwy koktajlowy efekt wow w naszym Domu Weselnym! Zamień tradycyjną wódkę weselną na kolorowe i egzotyczne drinki. Marzą Wam się koktajle, o których goście będą mówić jeszcze długo po zakończeniu wesela? Bogaty wybór egzotycznych, atrakcyjnie poddanych drinków na bazie własnorecznie przygotowywanych kordiali owocowych zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Inne atrakcje?


Jeżeli interesują Was inne atrakcje... fotobudki, zabytkowe auta, pokaz sztucznych ogni czy samba - chętnie pomożemy w organizacji również tej atrakcji! Skontaktuj się z nami:

+48 697 691 231