Galeria

Duża Sala

Nasza największa sala to ogromny parkiet taneczny, na którym może bawić się jednocześnie nawet 250 osób oraz przestronna scena przygotowana dla zespołu. Duża sala to również wszechstronna możliwość aranżacji stolików w przestronnym, klimatyzowanym miejscu w którym można ustawić zarówno okrągłe, eleganckie stoliki jak i praktyczne prostokątne stoły w dowolnym możliwym układzie. Sala bezpośrednio sąsiaduje z przepięknym i klimatycznym patio, na którym Goście mogą spędzić czas delektując się dźwiękiem pobliskiego mini wodospadu. Sale są klimatyzowane zapewniając pełen komfort zarówno Pary Młodej jak i wszystkich gości bawiących się na Weselu.

Mała Sala...

Nasza Mała Sala została stworzona na potrzeby organizacji nieco mniejszych uroczystości weselnych, na których komfortowo może bawić się nieco powyżej 100 osób. Sala ta, podobnie jak duża, umożliwia dowolną aranżację stolików – dzięki czemu spełni oczekiwania każdej Pary Młodej. Pozwala ona również na pełną adaptację i zmianę wystroju, dzięki czemu uroczystość ślubna może mieć wyjątkowy i niezapomniany charakter.

Patio...

Miejsce wypoczynku nie tylko dla młodszych gości, ale również dla dorosłych. A może od zawsze marzyliście o ślubie w plenerze i chętnie zaaranżujecie nasze patio, mówiąc sobie tak z dala od miejskiego zgiełku? Ta najpiękniejsza i chyba najbardziej romantyczna chwila pozwoli wyjść ze sztywnych ram i zimnych murów Urzędu Stanu Cywilnego. Przeniesienie ceremonii do naszego zielonego patio pozwoli Wam przeżyć ten najbardziej wyjątkowy dzień w życiu w magiczny sposób wśród dźwięku wodospadu i sąsiedztwie zieleni.