Imprezy okolicznościowe

Zorganizujemy każdą imprezę okolicznościową...


Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca by świętować urodziny, komunię lub inne ważne rodzinne święta lub imprezy firmowe zapraszamy do Domu Weselnego Anna w Warlubiu. W pięknych salach możemy zorganizować przyjęcie od kilku do blisko 400 gości. Przygotowując Państwa przyjęcie, gwarantujemy profesjonalizm oraz miłą atmosferę. Mogą Państwo liczyć także na uprzejmą obsługę naszego personelu. Szef Kuchni przygotuje dla Państwa potrawy, których smak zachwyci wszystkich gości.

Organizujemy zarówno małe, kameralne przyjęcia dla kilku osób, jak i duże imprezy okolicznościowe. Z przyjemnością zajmiemy się koordynacją dodatkowych atrakcji lub przygotujemy aranżację wnętrza zgodnie z wytycznymi klienta. Jesteśmy elastyczni także w kwestii cateringu, który możemy dostosować do charakteru imprezy i preferencji Klienta.

Na imprezy okolicznościowe przygotowujemy wyborne dania rodem z tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Jakość składników to klucz do stworzenia wyjątkowych kompozycji, dlatego starannie dobieramy nasze produkty. Na pierwszym miejscu stawiamy artykuły regionalne z okolic Warlubia.

Nasz obiekt posiada dwie nowoczesne i klimatyzowane sale:


  • DUŻA SALA (do 250 gości)
  • MAŁA SALA (do 120 gości)

ZOBACZ ZDJĘCIA

Obie sale są do pełnej aranżacji na potrzeby każdej imprezyc co umożliwia przygotowanie wystroju według wszelkich oczekiwań.


W celu rezerwacji terminu na imprezę okolicznościową zapraszamy do kontaktu:

+48 697 691 231